הסיפור של אדליס

שמי אתי אלמשלי, צלמת ומעצבת גרפית במקצועי ( וגם אמא ל-12 ילדים מתוקים). אני הבעלים הגאה של "אדליס -מתנות מצולמות".
בתחילת דרכי צילמתי בגני ילדים והפקתי מתנות עם תמונה על מגון מוצרים וחומרים (עץ, זכוכית אלומיניום טקסטיל ועוד) מתוך אמונה בסלוגן של אדליס – "הופכים תמונה למתנה".
כי לא מספיק לקבל מוצר טוב אם לא אוהבים את התמונה שעליו או את איכותה.
אחד הדברים שהנחה אותי מתחילת הדרך ועד היום, שעל איכות לא מתפשרים. לכן, כל מוצרי הגלם באדליס מתנות מצולמות עומדים בתו תקן וכל המכונות והשימוש בחומרים מקוריים ואיכותיים.
עם השנים, הלמידה ,צוות העובדים והגדילה הטבעית של הסטודיו, העתקנו את מיקומו של הסטודיו, מסטודיו קטן וביתי, לסטודיו גדול ומרווח יותר.
לפני כ-15 שנה הגעתי להחלטה לא פשוטה – לעשות הסבת מקצוע מעולמות החשבונאות אל עולם הצילום היצירה. מה שגרם לי ללכת על ההחלטה הכי טבעית, שילוב בין האהבות הכי הגדולות שלי, שילוב בין עולם הצילום ועולמם של הילדים, מתוך רצון להעניק לכל משפחה זיכרונות מתוקים ומצולמים עם היקרים שלהם.

על מנת לעשות זאת, התמקצעתי בתחום. למדתי צילום ועיצוב גרפי במכללת "קווים" ו-"פרוג", שם רכשתי את כל הכלים הנחוצים להתחלה טובה. בנוסף, עברתי הכשרות, סדנאות והשתלמויות רבות בעולמות הצילום והעריכה. אני לא מפסיקה ללמוד ולהשתכלל, וגם בימים אלו אני נמצאת במהלך לימודי צילום ועריכת ווידיאו.
העסק, שהתחיל כגחמה קטנה בסטודיו הביתי, גדל והתפתח והיום הוא ניצב בסטודיו גדול משלו, בו אני והצוות שלי הופכות רגעים משפחתיים מתוקים למזכרת נצחית.

חשוב לי להעניק ללקוחות שלי את המוצרים היפים והאיכותיים ביותר, לכן אני מקפידה להשתמש בחומרי הגלם ובמוצרים הטובים ביותר בשוק שעומדים בתווי האיכות והתקן הישראליים. יתרה מזאת, חשוב לי להקשיב לכם, לשמוע מה אתם רוצים לקבל ולהעניק לכם אותו במלואו. אני מזמינה אתכם לפנות אליי עם החלום הכי גדול שלכם, ואני אשמח להגשים לכם אותו.
היום, יחד עם הצוות המנצח באדליס מתנות מצולמות אנחנו נותנים שרותים במגון גדול של תחומים.

אדליס – שרותי גרפיקה לעסקים ופרטיים:
הסטודיו שלנו מאובזר היטב במבחר ענק של מדפסות ואנחנו מעניקים שרותי הדפסה באיכות גבוהה. הדפסות על כל סוגי הנייר, קאפה, קנבס, שמשונית טקסטיל , חומרים קשים ועוד.

אדליס – מיתוג אירועים:

מיתוג לאירועים בהתאמה אישית, החל מההזמנה ועד למזכרת לאורחים. מגון ענק של מוצרים שיהפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח. כן, גם את היום הולדת של הילדה בת השנתיים.

אדליס – עיצוב מרחבי למידה ותוכן:

לוחות תוכן לגני ילדים ובתי ספר, בניית מודל עפ"י בחירה אישית הכולל תהליך עיצוב והפקה של מרחב הלמידה תוך חשיבה ועבודה משותפת עם הגורם המקצועי, שמשוניות לחצר או לאווירת הגן /הכיתה.

אדליס – סטודיו לצילום :

צילומי smash cake
צילומי ניו בורן
צילומים משפחתיים בחיק הטבע או בסטודיו
מיתוג אירועים שונים
מתנות מעוצבות לילדים
צילום והפקת קליפים לאירועים, עריכת מצגות ועוד.

אם גם לכם יש זיכרון משפחתי שאתם רוצים להנציח או רוצים להעניק מתנה מיוחדת שתישאר לעד, אני והצוות של "אדליס" מזמינים אתכם לפנות אלינו. יחד, נשתמש ביצירה על מנת שתוכלו לצאת הביתה עם חיוך על הפנים ומתנה מיוחדת ביד.
תוכלו ליצור איתנו קשר במספר: 058-6414120 או דרך כתובת המייל: office@adelys.co.il

התחלת שיחה
💬 אפשר לעזור?
היי 👋
אפשר לעזור?